Appelen- en perenverkoop

Appelen- en perenverkoop

De trainingen zijn al enkele weken terug van start gegaan, en ook de competitie zal binnenkort op gang komen. Het blijft enorm belangrijk om de nodige maatregelen rond COVID-19 te volgen. Daarom opteren wij met onze club voor enkele ‘coronaproof’ activiteiten om geld in te zamelen. We gaan van start met onze allereerste online fruitverkoop. Dankzij WOLFCARIUS in Wakken verkopen wij pakketten van 15 GALA appelen of 12 CONFERENCE peren (telkens ongeveer 2kg. Dit telkens voor 5 euro per pakket. U kan uiteraard meerdere pakketten bestellen. U kan uw bestelling plaatsen via de bijgevoegde link naar een Google formulier. Uw bestelling is pas definitief nadat wij uw betaling ontvangen hebben. U kan zoals altijd overschrijven op onze rekening BE53 7380 1189 5353 . Graag ontvangen wij alle bestellingen en betalingen voor 30 september . Op zaterdag 3 oktober kan u uw pakket afhalen in de Vlaschaard.

https://forms.gle/iVVWykUvhfVaE5Fi6

Deel deze link gerust met vrienden en familie! Hoe meer bestellingen hoe beter voor onze club en onze spelers. Alvast bedankt en tot binnenkort!